Soutěž 2003
http://crypto-world.info

(15.září - 6.prosince 2003)

Pravidla
Soutěž začala 15.září a skončí 6.prosince 2003 ve 22.00 hod. Zúčastnit soutěže se může každý odběratel e-zinu Crypto-World. Registrace probíhá přes web. Vstup na tuto stránku soutěže je přes ikonu Soutěž 2003 na domovské stránce Crypto-Worldu. Při registraci řešitel zadá svoje přihlašovací jméno, autentizační heslo pro opětovné přihlášení a e-mail, na který mu je zasílán Crypto-World. Tento e-mail se dále nezobrazuje a je pro ostatní návštěvníky nedostupný. Opatření s e-mailem děláme především proto, aby se někdo nehlásil vícekrát a nesnažil se tím zvýšit svoji šanci na výhru.

Na této stránce jsou dostupné všechny soutěžní úlohy. Registrovaný řešitel může přes www rozhraní zadávat své odpovědi. Odpověď je automaticky vyhodnocena a řešiteli je oznámeno, zda je správná nebo ne. Registrovaní řešitelé, ale i obyčejní návštěvníci stránky, mohou sledovat aktuální stav soutěže. U každého řešitele je v celkovém žebříčku vidět nejen počet vyřešených úloh, ale i pořadí, ve kterém je soutěžící vyřešil.

Pro určení pořadí je rozhodující počet vyřešených úloh. Při rovnosti počtu vyřešených úloh je rozhodující, kdo dříve úlohy vyřešil. První tři řešitelé získávají cenu automaticky. Další tři ceny budou vylosovány mezi řešitele, kteří vyluští alespoň tři úlohy.  Poslední změna: 7.12.2003

Copyright © 2003, Pavel Vondruška jr.