Obsahuje:
  • všechny e-ziny od 9/1999
  • celou databázi NEWS
  • soutěže 2000-2011
  • další články a BONUSY

Security - News

http://crypto-world.info

Crypto - News | Security - News

05 / 2007
Vybrali pro vás: TR - Tomáš Rosa, JP - Jaroslav Pinkava, PV - Pavel Vondruška, VK - Vlastimil Klíma

Dnes začíná v Brně bezpečnostní veletrh IDET

02.05.2007
Základní informace (z webu):

Jednou z největších světových přehlídek obranných technologií ve střední a východní Evropě je veletrh IDET. Vystavovatelé z přibližně 30 zemí představují své produkty zahraničním armádním delegacím a odborníkům z celého světa. Brněnský IDET si za dvanáct let existence vydobyl pevné místo ve společnosti nejlepších světových výstav obranných technologií. Stávající politická situace a geografická poloha veletrhu jsou předpokladem rozvoje i pro příští léta.
V České republice se stal významnou společenskou událostí, na které se každé dva roky schází tisíce návštěvníků, stovky odborníků, desítky armádních delegací a válečných veteránů. V roce 2005 byl IDET největším veletrhem v oboru v Evropě a od roku 1997 je IDET evropskou jedničkou pro liché roky. Součástí každého ročníku veletrhu je bohatý doprovodný program, kde odborníci na obranné technologie diskutují o aktuálních tématech. Jeho hlavní částí je tradičně mezinárodní konference CATE.
Výstavní akce takového rozsahu jako je IDET, je nejen místem, kde se při příznivé konstelaci řady faktorů uzavírají kontrakty, ale zejména místem, kde se navazují nové obchodní kontakty. IDET bude vždy usilovat o vytváření prostoru pro setkání těch, kterým není lhostejná bezpečnost naší země.

Součástí programu je i konference Security and Protection of Information.
Zdroj: http://www.bvv.cz/idet
Autor: JP


<<- novější - Vyšlo Ze světa bezpečnosti IT 17/2007
RFID - komentář ke zprávě NISTu (jak nejbezpečněji) - starší ->>
Design: Webdesign